Strona startowa

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel
Dziś 22 marca w klasie III a odbyły się zajęcia otwarte dla rodziców. Nasza uwaga została poświęcona tematyce wielkanocnej. Dzieci wspólnie z rodzicami wykonali przepiękne stroiki wielkanocne. Każdy z osobna wykazał się niesamowitą inwencją twórczą. Dzieci przygotowały dla rodziców miłą niespodziankę i przed przystąpieniem do prac plastycznych zaprosiły do obejrzenia przedstawienia pt: "Paweł i Gaweł". W roli głównej dzieci z naszej klasy. Dziękuję wszystkim rodzicom za tak liczne przybycie, i wspólne spędzenie czasu. Mamie Daniela za upieczenie pysznego ciasta. Wszystkim jeszcze raz dziękuję za mile spędzony czas.

 

ozio_gallery_nano

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.