Szkolne koło turystyczne

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

W sobotę 18 maja o poranku wesoła grupka uczniów wraz  z opiekunami wyruszyła ku nowej przygodzie. Tym razem był to 43 Elbląski Wiosenny Rajd EL-WI-RA.  

W Rajdzie udział wzięli zarówno uczniowie gimnazjum, jak też uczniowie ze szkoły podstawowej. Klasa III A i III B Gimnazjum zrobiła sobie swego rodzaju rajd pożegnalny. Autobusem z placu Słowiańskiego spod siedziby elbląskiego PTTK dotarliśmy do Krasnego Lasu. Dalej ruszyliśmy pieszo w kierunku Rangór. Pogoda była wyśmienita. Podziwiając piękne leśne zakątki oraz bezkresne połacie pól porośnięte żółto kwitnącym rzepakiem nawet nie zauważyliśmy, że w nogach mamy 9 km solidnego marszu. W Rangórach wszystkie grupy spotkały się na wspólnej biesiadzie. Każdy uczestnik otrzymał kiełbaskę, albo nawet i dwie, kilka kromek chleba,  kijek i wolny dostęp do ogniska. Jedni uczestnicy piekli kiełbaski, inni brali udział w konkursach. Impreza było przednia. Podczas tegorocznego rajdu przeżyliśmy po raz pierwszy w tym roku ulewę oraz burzę z piorunami. Chwilami grzmociło bardzo blisko. Generalnie wszyscy byli zadowoleni a odrobina deszczu za kołnierzem nikomu nie zaszkodziła.

Był to niestety ostatni już Rajd w tym roku szkolnym. Zapraszamy za rok.

Ł. Gniady, A. Derenda, S. Kutra

ozio_gallery_nano
 

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.