Szkolne koło turystyczne

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

Dnia 28 września 2019 r. o godzinie 6.50 „Czarne Stopy” wyruszyły w pierwszy w tym roku szkolnym Rajd. 57 JESIENNY RAJD PO WYSOCZYŹNIE ELBLĄSKIEJ rozpoczął się w Tolkmicku. Stamtąd raźnym krokiem udaliśmy się w kierunku Kadyn. Trasa Rajdu przebiegała malowniczym czerwonym szlakiem, z którego co jakiś czas widać było Zalew Wiślany. Zarówno pogoda, jak i humory nam dopisywały. Trasa naszego Rajdu przebiegała po białej drodze obok Białej Leśniczówki i Winnicy Kadyny. Po godzinie 12.00 dotarliśmy na polanę w Kadynach, gdzie czekało na nas ognisko oraz kiełbaski. Były też konkursy krajoznawcze, rysunkowe oraz przyrodnicze. Tradycyjnie zawsze ktoś z naszej grupy wygrywa w którymś z konkursów, tym razem również tak się stało. Gratulujemy Jankowi i Gabrysi wygranej.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom. Zapraszamy w grudniu na Rajd Mikołajkowy.

Opiekunowie: Łucja Gniady, Andrzej Derenda, Sebastian Kutra

 

ozio_gallery_nano

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.