Zeróweczka szkolna

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

Zwieńczeniem naszych aktywności na temat warzyw i owoców sezonowych były dzisiejsze zajęcia kulinarne. Dzieci wykonały samodzielnie octy ziołowo-owocowe.

Utrwaliliśmy wiadomości zdobyte w przeciągu ostatnich dni. Rozmawialiśmy nt. jesiennych zbiorów, poznaliśmy budowę owoców na przykładzie śliwki, jabłka i gruszki, zastosowanie ziół i przypraw potrzebnych do zrobienia przetworów. Zainteresowaliśmy się witaminami zawartymi w poszczególnych owocach i warzywach. Dzieci wykazały się dużą samodzielnością i zaangażowaniem. Pracowaliśmy indywidualnie, w parach oraz w zespołach kilkuosobowych. Dzieci uzupełniały karty zadań, tworzyły wspólnie prace plastyczne, degustowały dary z sadu, grały w edukacyjne planszówki XXL oraz poznały kilka nowych zabaw muzyczno-ruchowych. To był wartościowo i pracowicie przeżyty czas.👍

M.P.

 

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.