Strona startowa

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

W ostatnim czasie okazało się, że idealnym przepisem na pełne zaangażowanie uczniów oraz ekscytację językiem angielskim jest użycie KOŁA FORTUNY na lekcji. Szósto i siódmoklasiści pracowali najpierw w grupach, aby po chwili prezentując owoce swojej pracy zgarniać punkty za prawidłowe odpowiedzi. I w takich właśnie momentach słychać było dźwięki radosnego dopingu najwyższym lokatom na tarczy koła! Dzięki takim lekcjom aktywność uczniów wzrosła do maksimum, a słownictwo z danego tematu zostało solidnie utrwalone.

M. Szyk-Wojtkiewicz

ozio_gallery_nano
 

Nasza szkoła 360°

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.