Dlaczego warto wybrać 11 - tkę? W minionym tygodniu w naszej szkole odbyły się comiesięczne zajęcia tematyczne dla przedszkolaków z Przedszkola nr 24 i Akademii Krasnoludków w ramach współpracy szkoły z przedszkolami . Tym razem dzieci uczestniczyły w zajęciach: Lubimy planszówki". Gry planszowe są jedną z wielu dostępnych form zabawy, która zawiera treści edukacyjne. Takie gry uczą dzieci zachowania się w różnych sytuacjach społecznych. Uczą się ustalonych z góry reguł oraz umiejętności uczciwej gry. Dzieci podczas zajęć bawiły się świetnie. Największą popularnością cieszyły się gry: Gobblety, Wióry lecą, 5 sekund, Potwory do szafy. Dzieciaki już czekają na następne spotkanie z planszówkami. Zajęcia dla dzieci przeprowadził pan Piotr Zbierzchowski. Bardzo dziękuję.

koordynator d/s współpracy z przedszkolami Violetta Kotyńska