Strona startowa

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

Dzieci z klasy 1.b brały udział 28 września 2022r. w zajęciach integrujących zespół w Jagatówce. Dzień nie zapowiadał się dobrze. Wyjeżdżaliśmy w strugach deszczu, ale Kociewie powitało nas lekkim słońcem i drobnymi chmurami. W ciągu kilku godzin bawiliśmy się wspaniale ucząc się współdziałania i pracy w grupie, m.in. przeciągaliśmy latające dywany, graliśmy w piłkę nożną, skakaliśmy w workach, biegaliśmy w ruroskoczkach, budowaliśmy wieżę sukcesu, wykonaliśmy przysmaki dla ptaszków na zimę, a przede wszystkim poznaliśmy się nawzajem. To była udana akcja „Integracja”.

M. Frączyk

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.