Strona startowa

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

Dnia 7 października uczniowie klasy I a gościli przedstawicieli Ochotniczej Straży Pożarnej z Żurawca. Dzieci dowiedziały się, że praca strażaków nie ogranicza się wyłącznie na gaszeniu pożarów, ale również strażacy pomagają ludziom podczas wypadków samochodowych, powodzi. Największe wrażenie na dzieciach zrobił wóz strażacki oraz pokaz sprzętu ratowniczo-gaśniczego. Przez chwilę wszyscy mogli poczuć się jak prawdziwi strażacy, przymierzając hełm, wsiadając do wozu strażackiego oraz lejąc wodę z węża. To było bardzo udane spotkanie, dzięki któremu uczniowie mogli doświadczyć niecodziennych wrażeń. Serdecznie dziękujemy za odwiedziny. 😀

 

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.