Strona startowa

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

Przed południem społeczność szkolna spotkała się, aby wspólnie świętować. Mieliśmy okazję obejrzeć przygotowany przez uczniów program artystyczny, który ukazał  blaski i cienie pracy nauczyciela. Młodzi aktorzy starali się z humorem i dystansem spojrzeć na życie uczniów i grona pedagogicznego.  Dobrze było zobaczyć, jak wygląda ta rzeczywistość z perspektywy ucznia, a jak z perspektywy nauczyciela.

Śpiewająco zaprezentowała  to Hania z towarzyszeniem chórków składających się z uczniów z klas od pierwszej do ósmej w parafrazie piosenki Maryli Rodowicz. Na wysokości zadania stanęli też aktorzy wygłaszający monologi – Wojtek, Nikodem i  Amelka. Udanie zadebiutował Kuba w epizodycznej roli typowego nauczyciela. Nie można pominąć profesjonalnie prowadzącej całość  ósmoklasistki - Leny. Pełne wdzięku życzenia nauczycielom złożyli trzecioklasiści – Tatiana, Iga i Szymek. Miłym zakończeniem spotkania był występ pana Łukasza Pacera, który zachwycił wszystkich grą na saksofonach.

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim występującym oraz  widzom za zainteresowanie i życzliwy odbiór.

 

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.