A na świetlicy...

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Plan lekcji

 plan lekcji 320x193 
Otwórz Panel

Ostatnio w naszej świetlicy było bardzo kolorowo i wiosennie. :) Na naszych tablicach pojawiły się kolejne prace plastyczne - wiosenne kwiatki oraz barwne motyle. 🦋🦋🦋

Z kolei uczennice naszej szkoły - Ula Mincewicz oraz Natasza Wasiluk, pod opieką p. Agnieszki Zielińskiej, wzięły udział w międzyświetlicowym konkursie "W zdrowym ciele zdrowy duch", zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 14. Na zakończenie dziewczynki otrzymały drobne upominki.

Za to my (jako organizatorzy konkursu "Marzanną witamy wiosnę") musieliśmy uporać się z nie lada trudnym zadaniem - spośród wszystkich nadesłanych do nas prac plastycznych musieliśmy wybrać te najlepsze. Zobaczcie sami ile ich było. :) Bądźcie czujni - już niedługo będzie można je podziwiać na korytarzu szkolnym. 🔜📤👀

Poza tym, w naszej świetlicy, nie zabrakło również znakomitych zabaw - ruchowych, zręcznościowych, konstrukcyjnych i dydaktycznych. :) <3

Było radośnie i przyjaźnie. ;-)

ozio_gallery_nano