A na świetlicy...

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

W piątek 7 maja dzieci ze świetlicy uczestniczyły w zajęciach tematycznych dotyczących symboli naszego państwa. Uzyskały najważniejsze informacje dotyczące GODŁA, HYMNU, FLAGI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ. Dzieci dowiedziały się, że otaczanie tych symboli czcią i szacunkiem jest prawem i obowiązkiem każdego obywatela. Ich używanie podkreśla znaczenie uroczystości państwowych i wojskowych. Prezentując je z powagą i oddając im należną cześć, zaświadczamy o naszym szacunku do wspólnego dobra, jakim jest Rzeczpospolita Polska. Jednocześnie podkreślamy więzy łączące nas z przodkami – twórcami historii i tradycji naszego Narodu, Państwa i Wojska Polskiego.

W czasie zajęć korzystano z pomocy dydaktycznych otrzymanych z Akademii Wojsk Lądowych we Wrocławiu. Scenografię stanowiły chorągiewki i kotyliony wykonane przez wychowanków świetlicy. Dzieci z należytą uwagą uczestniczyły w tych zajęciach. Na ich zakończenie zostały obdarowane pięknymi broszurami związanymi z tematem dzisiejszego spotkania. Obiecały wręczyć je swoim rodzicom.

Nauczyciele świetlicy

 

ozio_gallery_nano

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.