A na świetlicy...

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

 W poniedziałek 17 stycznia b.r. na zaproszenie n-li świetlicy nauczyciel w-f p. Adam Prus wygłosił dzieciom pogadankę dotyczącą bezpiecznego spędzania ferii zimowych. Przestrzegał je, aby nigdy nie wchodziły na zamarznięte stawy, jeziora i inne zbiorniki wodne bez względu na pokrywę lodową i panującą temperaturę. Dzieci wypowiadały się, jakie uprawiają sporty zimowe. N-l przypomniał im jak należy właściwie ubierać się jeżdżąc na nartach, sankach i łyżwach, a także gdzie mogą bezpiecznie pod opieką dorosłych korzystać ze sportów zimowych. Większość dzieci znała numer alarmowy 112, na który zgłasza się prośbę o pomoc w nagłych wypadkach. Wychowankowie świetlicy brawami podziękowali gościowi za ważne spotkanie.

n-le świetlicy

 

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.