Konkursy

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

Biuro Prewencji Komendy Głównej Policji, podjęło nicjatywę przeprowadzenia kolejnej III edycji ogólnopolskiej akcji informacyjno-edukacyjnej "KRĘCI MNIE BEZPIECZEŃSTWO NAD WODĄ", która ukierunkowana jest na poprawę bezpieczeństwa osób korzystających z rekreacji nad wodą i terenach przywodnych. W ramach przedmiotowej akcji po raz kolejny ogłoszony został konkurs filmowy pn. "FILMOWY przeWODNIK", promujący bezpieczne przebywanie dzieci i młodzieży w okresie letnim w wodzie i nad wodą oraz zdrowy i aktywny tryb życia.

Na potrzeby tego przedsięwzięcia została utworzona pod strona HTTP://POLICJA.PL/BEZPIECZENSTWO-NAD-WODA, na której dostępne będą m.in regulamin konkursu filmowego, harmonogram działań realizowanych w ramach akcji oraz materiały informacyjno- edukacyjne, przydatne linki i pliki do pobrania. Przedsięwzięcie organizowane jest jest na terenie całego kraju do końca września 2019r.

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.