Konkursy

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Plan lekcji

 plan lekcji 320x193 
Otwórz Panel

86 132552 700x364

Mając na uwadze ogromną rolę profilaktycznej działalności Policji, mogącej przełożyć się na zmniejszenie liczby utonięć osób wypoczywających nad wodami Krainy Wielkich Jezior Mazurskich, WydziałPrewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie zorganizował konkursfotograficzny pn. „MÓJ PIES I WODA – BEZPIECZNA PRZYGODA”.

  Przedsięwzięcie ma na celu przede wszystkim zwiększenie społecznej świadomości istnienia zagrożeń oraz niebezpieczeństw na wodzie i terenach przywodnych, a także propagowanie i rozwijanie postawy odpowiedzialności za bezpieczeństwo własne i innych w trakcie wypoczynku i rekreacji nad wodą.

  Konkurs adresowany jest do dzieci i młodzieży w wieku do 18 lat mieszkających na terenie województwa warmińsko-mazurskiego.
Fotografie konkursowe wraz z podpisanym Oświadczeniem należy przesyłaćna adres:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  w terminie od 1 lipca 2019 r. do 31 sierpnia 2019 r.

  Do pobrania regulamin konkursu oraz oświadczenie uczestnika konkursu.