Konkursy

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

Wiosennym zwyczajem konsultant ds. biologii W-MODN w Elblągu zaprasza szkoły podstawowe do udziału w konkursie biologiczno-plastycznym. Tegoroczna edycja konkursu pod nazwą "Zakładka edukacyjna do książki w kwiaty malowana" koncentruje się na tematyce: Kwiaty lasu – kwitnące drzewa, krzewy i rośliny runa.

Wiosna inspiruje artystycznie i poznawczo. Zachęcam szczególnie nauczycieli biologii, przyrody i plastyki do skorzystania z tej inspiracji i zmotywowania uczniów do udziału w konkursie. Indywidualne prace uczniów wykonane pod kierunkiem nauczyciela/i w Państwa szkole/placówce proszę dostarczyć w jednej przesyłce wraz z dołączonymi Metryczkami i Zgodami na przetwarzanie danych osobowych.

Załączniki:


Zapraszam do udziału w Konkursie!
Serdecznie pozdrawiam, Janina Meller – konsultant ds. biologii

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.