Serdecznie namawiamy do wspólnego z dziećmi i nauczycielami biegu w Sztafecie Pokoleń, która odbędzie się w naszej szkole już po raz czwarty.

Impreza ma formę zabawy ruchowej w towarzystwie dziecka, dającej możliwość zaszczepiania w najmłodszych zdrowych nawyków ruchowych. Prawo startu mają wszyscy chętni. Dystans do przebiegnięcia każdy wybiera dla siebie sam, na miarę swoich umiejętności i możliwości. Liczy się tylko dobra zabawa, ruch i satysfakcja z przełamywania własnych oporów i słabości.

Zapraszam w imieniu własnym i grona pedagogicznego SP11 w najbliższą środę 9.11.2022r. na godz. 18.00 na nasz stadion lekkoatletyczny.

Biegamy bez względu na pogodę, należy tylko pamiętać o stosownym ubiorze. Mile widziane będą akcenty biało- czerwone stroju.