Rozgrywki Ligowe

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Plan lekcji

 plan lekcji 320x193 
Otwórz Panel

27.04.2018r. na zaproszenie UKS 3 Nidzica, elbląscy najmłodsi koszykarze, uczniowie klasy 4d wzięli udział w Wiosennym Turnieju Minikoszykówki Dziewcząt i Chłopców. W turnieju wzięło udział 4 drużyny dziewcząt: Nidzica I, Nidzica II, UKS 3 Działdowo oraz UKS JAR Elbląg i 3 drużyny chłopców: UKS 2 Działdowo, UKS 3 Nidzica oraz UKS JAR Elbląg.

            Obie nasze drużyny stanęły do gry w pełni skoncentrowane i głodne zwycięstw. Pierwszy mecz rozegrali chłopcy UKS JAR Elbląg z UKS 2 Działdowo gdzie od początku elblążanie przejęli inicjatywę w grze i doprowadzili do wygranej 45:20. Kolejne mecze rozegrały dziewczęta UKS JAR Elbląg vs UKS 3 Nidzica I wygrywając z gospodyniami 48:12 i UKS JAR Elbląg vs UKS 3 Nidzica  II kończąc wynikiem 38:4. Następnie na parkiecie wystąpili chłopcy UKS JAR Elbląg kontra UKS 3 Nidzica wygrywając z rywalami 50:21. Ostatni mecz turnieju rozegrały dziewczęta UKS JAR Elbląg ulegając przeciwniczką z UKS 3 Działdowo 18:28.

            Ostatecznie turniej zakończył się:

w kategorii dziewcząt I miejsce UKS 3 Działdowo, II miejsce UKS JAR Elbląg, III miejsce UKS 3 Nidzica I i IV miejsce UKS 3 Nidzica II

w kategorii chłopcówI miejsce UKS JAR Elbląg, II miejsce UKS 3 Nidzica, III miejsce UKS 2 Działdowo

            Drużyny otrzymały w nagrodę pamiątkowe puchary i dyplomy. Organizatorzy nagrodzili również najlepszych zawodników z drużyn. Na to wyróżnienie w drużynie UKS Jar zasłużyli Pola Wyżkiewicz i Oskar Sokołowski.

 

            Ponadto po zakończonym turnieju obie nasze drużyny wzięły dodatkowo udział w meczu towarzyskim na miejskiej hali z drużynami dziewcząt z UKS JEDYNKA Nidzica.

            Gratulujemy naszym drużynom świetnych występów i liczymy na więcej. BRAWO!

ozio_gallery_nano

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów