Rozgrywki Ligowe

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Plan lekcji

 plan lekcji 320x193 
Otwórz Panel

IMG 20180512 WA0003 600x450

12.V.2018   w SP 11 zakończył się II Turniej Koszykówki Ligii warmińsko - mazurskiej w kategorii U12K, podczas którego najlepsze zespoły w województwie rozegrały pięć meczów.

Reprezentacja Koszykarek UKS JAR wygrała z:

UKS JAR ELBLĄG- JEDYNKA NIDZICA                         86:17

UKS JAR ELBLĄG - UKS TRÓJKA DZIAŁDOWO           77:21

Wyniki pozostałych spotkań:

JEDYNKA NIDZICA - UKS TRÓJKA DZIAŁDOWO         16:58

UKS TRÓJKA DZIAŁDOWO - KKS OLSZTYN                62:17

UKS TRÓJKA DZIAŁDOWO - KKS OLSZTYN                 52:38

Dziś Smoczyce świetnie współpracowały w ataku pozycyjnym, "dzieliły się" piłką, a ścinając otrzymywały podanie zwrotne w drodze na kosz. Dziewczyny podejmowały próby gry 1x1, często zakończone powodzeniem, a w sytuacji "podwojenia" odgrywały piłkę do wolnej koleżanki. Niektóre akcje zostaną w pamięci na zawsze, zwłaszcza te na trzy, cztery podania bez kozła, z asystą i oczywiście celnym rzutem. Choć zdarzały się błędy w obronie, to i  tak dziewczyny wykazały się walecznością, czujnością i "pazurem smoka" PIŁKA PAZUR SMOKA 45x50. Coraz lepiej wychodzą akcje w sytuacji rozpoczęcia gry zza linii autowej. Dobra atmosfera w zespole udziela się wszystkim, nawet tym dziewczynom, które pomimo kontuzji przyszły wspierać koleżanki. Na trybunach można było dojrzeć oprócz stałego składu dopingujących rodziców, nowe " twarze"- nawet takich kibiców co mają tylko miesiąc ale i też co mają 18+  i mamy nadzieję, że wyjątkowa atmosfera sportowa, zachęci ich do kibicowania w kolejnych meczach - jesteśmy TEAMEM. Dziękujemy rodzicom za przygotowanie poczęstunku dla wszystkich uczestników turnieju, który cieszył się dużym powodzeniem.

Trenerzy: Magdalena Kołacka, Katarzyna Zapolska, Kuba Haryński.

ozio_gallery_nano

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów