Rozgrywki Ligowe

W naszej grupie 3 drużyny miały taką samą ilość " dużych pkt" i o kolejności zespołów w grupie zdecydowały " małe pkt" 😴. Zabrakło parę pkt, żeby dziewczyny zagrały w finale. Walczyły jak smoko-lwy na parkiecie z takimi zespołami jak Jedynka Nidzica, Wejherowo, Sokół Działdowo, SKS 12 Warszawa, Ursus Warszawa.
Wyróżnienie dla Najlepszej zawodniczki drużyny otrzymała Kinga Maj. 👍
Na wyróżnienie zasługują też inne dziewczyny: za obronę, za przechwyty, za zbiórki z tablicy, za kibicowanie i budowanie super atmosfery.
Nagrodę specjalną za wytrwałość otrzymała Antonina Martuszewska 👍, która pomimo doznanej kontuzji w pierwszym meczu chciała zostać na turnieju - wspierając i kibicując. Każdy dzień z Wami na turnieju to nowa historia, niezapomniane chwile, moc wrażeń i duża dawka uśmiechu.🤣

M.K.😉 W.K.😎