Kronika wydarzeń u maluchów

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel
  1. Uczniowie klasy 3a ćwiczyli tabliczkę mnożenia, wykorzystując m.in. grę „Kaboom”. Ponadto wykonali wspaniałe prace o tematyce zimowej, wykorzystując kilka zimowych dni jako inspirację.
  2. Maja Szypkowska i Gabrysia Wojszkun, uczennice z klasy 3a, otrzymały wyróżnienie w konkursie na najładniejsze hasło promujące zdrowie organizowanym przez Elbląskie Stowarzyszenie Amazonek.
  3. W klasie 2d uczniowie rozwijali zdolności plastyczne poprzez: kreatywne rysowanie, origami i tworzenie zimowego pejzażu.
  4. Uczniowie klas drugich spotkali się 6 grudnia z pisarką- Wiolettą Piasecką: było wiele zabawy, elementów dramy i zbieranie autografów.
  5. Wszyscy uczniowie klas młodszych hucznie świętowali „Mikołajki”. Były spotkania z Mikołajem, który częstował słodyczami, zabawy mikołajkowe z udziałem starszych uczniów, słodkie poczęstunki, piosenki i lekcje angielskiego z Mikołajem w tle.
  6. Dwa zespoły uczniów w składzie: Hania Tybor, Klara Blicharz i Maja Jakubek z klasy 3a oraz Lena Zipser, Natalia Lichoraj i Wiktoria Stypułkowska z klasy 3c brały udział w szkolnych podchodach mikołajkowych- „Knowing your school with Santa Claus”, w których czasie wykazały się dużą wiedzą z zakresu angielskiego i stawiły czoła zespołom z klas piątych.

Kronikarz- Mirosława Frączyk

 

ozio_gallery_nano

Nasza szkoła 360°

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.